Hotel Radisson Blu Alcron Praha

Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 11 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 12 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 13 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 14 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 15 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 16 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 17 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 18 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 19 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 20 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 21 Hotelu Radisson Blu Alcron Praha 22

.Hotel Radisson Blu Alcron se od svého otevření v roce 1932, kdy patřil mezi průkopníky luxusních hotelů, stále řadí mezi nejlepší 5hvězdičkové hotely v Praze. Hotel Radisson SAS Alcron se nachází v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí – v srdci kulturního, historického, nákupního a obchodního života Prahy. Díky své poloze a špičkovému vybavení, kvalitním restauracím a jedinečné moderní výzdobě pokojů ve stylu art deco si zaslouženě vydobyl pověst nejvyhledávanějšího hotelu v Praze.


Hotel Radisson Blu Alcron byl s velkou péčí obnoven ve stylu art deco do své bývalé nádhery. Zachovala se zde i většina interiérů, včetně třpytivých lustrů, luxusního italského mramoru a krémově zabarveného mléčného skla, které lze vidět po celé hotelové budově. Najdete zde 206 výjimečně útulných pokojů a apartmánů pro hosty s vysokými stropy a moderním nábytkem ve stylu art deco. V rámci nedávných renovací se zvýšil počet apartmánů a zdokonalilo se vybavení pokojů tak, abychom pro vás zajistili ještě více pohodlí.


Renovace vnesla do těchto pokojů další příjemné prvky, které doplňují vysoký standard, na který jsou naši hosté v hotelu Radisson SAS Alcron zvyklí již od jeho opětovného otevření v roce 1998. Mezi vybavení pokojů patří: klimatizace, minibar, NESPRESSO zařízení na přípravu čerstvého espressa a čaje, bezpečnostní schránka, župan a trepky, vyhřívaná podlaha koupelny, fén, deštník, bezplatný přístup na internet (WiFi), videosystém na požádání a placené televizní programy, 24hodinová pokojová služba, bezplatný vstup do fitness centra a sauny.


Hotel Radisson Blu Alcron nabízí svým zákazníkům nejmodernější zařízení pro pořádání konferencí a kongresů. Crystal Ballroom - sál se vzdušným vysokým stropem ze skla a oceli se může pochlubit výjimečnou atmosférou, která vynikne zejména při velkých setkáních. Tento úchvatný prostor, který pojme až 200 osob (akce v divadelním stylu), je rovněž atraktivním místem pro pořádání hostin nebo večírků. V menším měřítku je zde k dispozici pět soukromých salonků (zasedacích místností) a 3 menší zasedací místnosti (Boardroom), které jsou ideálním místem pro schůze, prezentace, zasedání rad a semináře. Veškeré konferenční místnosti jsou klimatizované a po ruce Vám je i manažer konferencí, který Vám pomůže s naplánováním jakékoli akce od začátku až do konce. Bezplatný bezdrátový internet je k dispozici ve všech konferenčních prostorách.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-radisson-blu-alcron@toprague.cz
Adresa: Štěpánská 624/40 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Radisson Blu Alcron Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Radisson Blu Alcron Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 15:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist